ABOUT

Jestem Idabelle, prowadzę bloga ;)
I'm Idabelle - author of this blog ;)


Cześć! Mam na imię Ida. Ten blog powstał z potrzeby podzielenia się moją miłością do kreatywnych stylizacji, mody, fotografii i po prostu wielką miłością do ubrań :)

Uwielbiam ubrania, ponieważ dobierając je mogę bawić się swoim wyglądem i pokazać w ten sposób swoją osobowość. Modę traktuję jak zabawę i lubię eksperymentować ze swoim stylem. W pięciu słowach mogę opisać go jako: słodki, dziewczęcy, zadziorny, śmiały, kobiecy.

Mam mnóstwo pomysłów na ciekawe codzienne stylizacje i lubię notować je w postaci szybkich rysunków.

Inspiruje mnie muzyka, styl ulubionych artystów i ich teledyski, a także filmy, wszystko co zaintryguje mnie w sieci, czy na ulicy. Często zdarza mi się zakochać od pierwszego wejrzenia w jednej części garderoby i to ona podpowiada mi pomysł na nową stylizację :)

W mojej szafie nie brakuje: prostych ale eleganckich sukienek, futrzanych kolorowych sweterków, jeansów w old-school'owym stylu, ciężkich butów, prostych płaszczy, dużych oversize'owych futer, a także nietypowych dodatków. Moją kolejną słabością jest piękna, niebanalna bielizna, także ta w stylu retro.

Moim małym marzeniem związanym z modą jest nauczyć się szyć na tyle dobrze, żeby móc nosić zrobione przez siebie ubrania i do tego na pewno będę dążyć. Drugim dużym, ale dość odległym marzeniem jest stworzenie marki odzieżowej, na podstawie własnych projektów :)ENG:

Hello! My name is Ida. I study, work and live in Wroclaw (Poland).
I started this blog to share my passion for photography, creative outfits and fashion in general, but also because I just love clothes :)

I can describe my style as: cute, girly, bold, feminine, funky and unique.
I like fashion because it allows me to show my personality and play with my image by the way I choose my clothes. I have many ideas about my everyday outfits and I like to draw them to capture the look I want to go for.

Music is my main inspiration, I tend to look at my favourite music artists and watch their videos to see what their style is and how they wear an outfit. I also take inspiration from movies I watch, art and I find it interesting to see what people are wearing when I'm walking in the street. Often I fall in love with one piece of clothing and can see in my head a whole bunch of different outfits I can create with it:)

If you were open my closet, you would find big oversized furs, coats with simple lines, vintage style jeans, cute and colourful sweaters, simple but elegent dresses, massive shoes and eccentric accessories. Beautiful lingerie is something I love and also retro style lingerie.

One thing I am definitely going to learn in the future is to sew clothes for myself so I can use different textiles to create bold and brash outfits. A bigger dream of mine is to start my own clothing brand, simple clothes with an 'Idabelle' touch. One day it will happen. You wait ;)
1 komentarz: